A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Jak je to cenove narocne :-)

| Otas
Otas
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik peněz si mám připravit na výlet do Paříže na 2-3 dny ??? Jedu tam s partou autem takze cestu nepočítám ale takové vstupenky na pamatky, doprava po Paříži a nějaky to jídlo. Jestli byste mi někdo mohl poradit byl bych vděčnej. A ještě takovej dotaz na závěr nemáme ubytování a jelikož jsme mladí a ne moc bohatý :-) tak sme přemejslely jestly tam existuje něco jako kemp ??? Tak doufám že se mi dostane nějaké odpovědi. Dík moc Ota
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tom7
02.07.2008 19:12 89.103.187.***
RE: Jak je to cenove narocne :-) 

francie.mysteria.cz : moje stránka o cenách ve Francii a Paříži. ;-)

• Anonym (1)
katekat 23.01.2008 19:03
RE: Jak je to cenove narocne :-) 

Ahojky Otas, projed si diskuze individualni cesta do Parize a pak ceny v Parizi a najdes tam strasne moc informaci... ;-)

• Anonym (1)
Otas 23.01.2008 01:04
Jak je to cenove narocne :-) 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik peněz si mám připravit na výlet do Paříže na 2-3 dny ??? Jedu tam s partou autem takze cestu nepočítám ale takové vstupenky na pamatky, doprava po Paříži a nějaky to jídlo. Jestli byste mi někdo mohl poradit byl bych vděčnej. A ještě takovej dotaz na závěr nemáme ubytování a jelikož jsme mladí a ne moc bohatý :-) tak sme přemejslely jestly tam existuje něco jako kemp ??? Tak doufám že se mi dostane nějaké odpovědi. Dík moc Ota

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu