A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Jízdenka z Orly

| Lukášš
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je možné z letiště Orly jinak než pouze OrlyValem nebo OrlyBusem. Respektive možné to je linkama 183/285/292. Chceme si koupit ParisVisite na 3 dny do zón 1-3. Na potvoru Orly leží ve čtvrté a jiné zóny než 1-3 se nechystíme navštívit mimo cestu z/na letiště 1. a 5. den. Tyto dny bych rád použil jízdenku t+ticket, což by nám vystačilo na cestu do hotelu a ušetřili bychom tak barbarských 7€ za orlyVal, nebo orlyBus. Takže finální otázka zní: Je možné jet z letiště Orly zmíněnými busy s lístkem t+ticket? ParisVisite na 5 dní a všechny zóny zbytečně drahé vzhledem k návtšvě centra. Dkuju za informace. :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hama 25.08.2009 18:07
Nákup jízdenek na Orly 

Jízdenky na pařížskou dopravu se dají koupit na letišti Orly přímo na Informacích u východu K. Právě jsme se z Paříže vrátili, hned po příletu tam jsme pořídili karty Paris Visit, carnet pro naše děti a také samostatné jízdenky na Orlybus (dostali jsme plánek pařížského metra), lze tam platit i kreditní kartou.

nemesis
08.08.2009 16:11 85.160.80.***
RE: RE: Orly 

S těmi busy to máš popletené, Orlybus je letištní doprava za zvláštní jízdné cca 6,30 eur, bus č. 285 je MHD, kde můžeš jet na ticket t+. Carnetem se rozumí 10 ks jednotlivých ticket t+. Ticket t+ stojí 1,60 eur, když ho koupíš v carnetu, zaplatíš 11,60, t.j. s menší slevou. Tickety platí ve všech druzích MHD (metro, bus, tramvaj, v centru i RER).

kiwinek 08.08.2009 13:23
RE: Orly 

Ahojky prosím Tě,vím že tady je toho fakt spousty,ale chci se jen ujistit zda budu postupovat správně.Letím na letiště orly a budu se potřebovat dostat na metro st.Denfert-Rochereau.mám jet orly busem 285 na konečnou této stanice a pak už přesednout asi na metro ajet kam potřebuji?jen bych ještě potřebovala vědět,jestli když si koupím carnet ticet,jestli mi to platí i v tom autobuse a pak i v metru a nebo v té285 se kupujou ty lístky u řidiče dražšší,někde se psalo 6 eur?díky za pomoc.

anonym546
07.08.2009 08:26 193.222.130.***
Orly 

O letišti je tu toho už celkem dost. pár informací o letišti jsem napsal tady: http://www.studiografix.cz/cestovani/content/letiste-orly
najdete tam mapky letiště aj. tady zase najdete plánek metra v paříži http://www.studiografix.cz/cestovani/content/jak-jsme-leteli-do-parize-skoro-zadarmo . No a tady najdete různé slevové akce - jako letenky za korunu atd. :), které občas lze na netu najít. http://www.studiografix.cz/cestovani/category/l-nky/akce . Můžete se tam přihlásit k odběru novinek, aby jste byly informovaní o slevových akcích včas. Jo a kdyby jste nevěděli co smíte vzít do příručního zavazadla, tak článek tady: http://www.studiografix.cz/cestovani/content/co-smite-vzit-do-letadla

Tina1986 06.08.2009 23:10
RE: RE: 285 

dakujem:)uz som si to nasla

pepito 06.08.2009 22:54
RE: 285 

tina 1986: Zalistuj v tomto fóru, vše tu najdeš, i fotky z letištní haly se šipkami k aut. zastávce...

pepito 06.08.2009 22:51
RE: otazka ohladom 285 

ANO. Dá se koupit i v autobusu.

• Anonym (1)
Tina1986 05.08.2009 17:44
otazka ohladom 285 

staci mi 1 klasicky t+ticket ak chcem ist busom 285 na konecnu metra Villejulf?

Pumbaa 28.06.2009 17:06
dotaz 

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jakou jízdenku si mám koupit na metro, když jedu do Paříže na šest dní a chci utratit co nejméně peněz?:-) Jak se dostanu z letiště Orly na Antony? Děkuji za odpověď.

nikuska07 21.06.2009 17:07
RE: RE: RE: RE: RE: surne! 

ahanicka :
ahoj môžem sa ťa spýtať prečo práve stanica Montaprasse TGV...z orly je to bližšie na stanicu MASSY TGV a je to jednoduchšie....tiež pojdem na smer Rennes ale pokračujem až do Morlaix....a kedy cestujes?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu