A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Návštěva Eifelovky

| Evoušek
Začátkem listopadu jsem navštívila Paříž,ale na tu nádheru jsem zde pobyla moc málo času(dva dny)-na podívání těch nejznámějších míst to chce nejméně čtrnáct dní a v letním počasí-ale výhodou bylo,že na Eifelovu věž jsme stáli frontu 20 min-nikoli 3-4.hod jako se stojí v sezóně
Každopádně Paříž stojí za to-mým přáním je,se tam znova podívat :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radca 31.01.2009 19:21
RE: Návštěva Eifelovky 

Já měla v tom případě štěstí :-D . Na Eiffelce jsem byla 14.7. (jejich státní svátek - tzn. biliony lidí v Paříží :-D ) a stála jsem jenom asi hodinu a čtvrt :-D :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Evoušek
31.01.2009 19:10 81.25.16.***
Návštěva Eifelovky 

Začátkem listopadu jsem navštívila Paříž,ale na tu nádheru jsem zde pobyla moc málo času(dva dny)-na podívání těch nejznámějších míst to chce nejméně čtrnáct dní a v letním počasí-ale výhodou bylo,že na Eifelovu věž jsme stáli frontu 20 min-nikoli 3-4.hod jako se stojí v sezóně
Každopádně Paříž stojí za to-mým přáním je,se tam znova podívat :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu