A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Noční život

| zdendaa111
ahoj,
chci se zeptat na nějaký noční klub - disco ???
Někde blízko centra, La Defense.
máte někdo skušenosti ???
8-) 8-) 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
keramisu 20.06.2011 19:50
Re: noční život ještě jednou 

děkuji za typ. Měl jsem na mysli nějakou osobní zkušenost. Pro inspiraci je to ale supr odkaz.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
scéptique
20.06.2011 00:05 85.160.73.***
Re: noční život ještě jednou 

Přečetl sis toto vlákno celé? Kousek níže je odkaz od Via, tam se můžeš inspirovat. :-\

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
keramisu 19.06.2011 22:41
noční život ještě jednou 

Ahoj,
příští týden jedu po několikaté do Paříže. tentokrát s mladými lidmi. Neporadil by mi někdo kam večer zajít za nějakou zábavou? (nemám na mysli moulin rouge a pod.) Snad nějaká diskotéka nebo něco podobného, kde se scházejí mladí lidé, hlavně v pátek nebo v sobotu. Možná stačí i nějaká lokalita.
Díky moc předem

tep 10.10.2008 19:41
RE: RE: RE: Noční život 

Ahoj zdendaa111, příští týden se chystáme do IBISU-LA DEFANSE. Napsala by jsi mi nějaké podrobnosti...Třeba jak jste se do hotelu nejlíp dostávali, jaké bylo ubytování atd. Dík moc

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
zdendaa111
29.04.2008 00:06 62.77.115.***
RE: RE: Noční život 

La Defence v noci pohoda měli jme tam hotel(IBIS) a vraceli se pravidelně kolem 23:00 až 24:00 a naprosto v klidu.
Je tam celkově víc bezpečno než u nás hlavně v Praze.

• Anonym (1)
Via 28.04.2008 18:21
RE: Noční život v Paříži. 

Zkus se inspirovat na www.parisinfo.com/sortir-a-paris/paris-la-nuit/clubbing/ :-D. Najdeš tam diskotéky i kluby, kabarety atd. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Jiriik
27.04.2008 12:53 88.146.1.***
RE: Noční život 

Jak to vypada v noci v La Defence, to tezko rict. Noc z uterka na stredu (22.4. na 23.4.) jsem stravil venku v Parizi (nemel jsem hotel). Docela jsem z toho mel strach, ale kdyz nastala noc, tak ze me vse opadlo. Pariz je v noci naprosto prazdna, jen obcas prejede nejake auto, jinak naproste ticho a prazdno. Taky jsem chtel zalezt do nejakeho klubu nebo tak, ale nic jineho nez sexshopy na Moulin Rouge nebylo otevreno. V noci jsem prosel asi pulku Parize, v La Defence jsem v noci nebyl, ale rek bych, ze to tam bude naprosto stejne jako v jinych castech mesta - prazdno a mrtvo ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
zdendaa111
23.04.2008 20:08 213.192.4.***
Noční život 

ahoj,
chci se zeptat na nějaký noční klub - disco ???
Někde blízko centra, La Defense.
máte někdo skušenosti ???
8-) 8-) 8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu