A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

PARIS VISITE

| tomtom
Mám dotaz na kartu Paris Visite na stránkách RTP.fr jsem se nedostatečně informoval o platnosti karty .Platí 24 hodin od prvního použití nebo pouze kalendářní den ( datum )
Díky - spěchá
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nemesis
11.08.2009 18:01 85.160.79.***
RE: Paris Visit-lodní doprava 

www.ratp.info/touristes/ - bod 3 -AVANTAGES. Zde jsou všechny slevy, které lze s PV uplatňovat, včetně lodní společnosti Bateaux parisienne (ale jedná se jen o 1-hod. komentovanou plavbu :-?).

hama 11.08.2009 16:01
Paris Visit-lodní doprava 

Ahoj,chtěla bych se zeptat, zda náhodou neplatí s kartou Paris Visit sleva i u některých z lodních společností, které jezdí po Seině? Nikde na oficiálních stránkách www.ratp.fr nic takového sice nevidím,ale za zeptání nic nedám, že..Díky za odpověďi.Hanka

• Anonym (1)
petra.f. 07.08.2008 14:14
RE: PARIS VISITE 

teda ještě malá oprava- když se označí mezi půlnocí a 1 ráno tak se započítá předchozí den, jinak teda platí na kalendářní den ve který se označí do 1,00 následujícího dne

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
petra.f. 07.08.2008 14:12
parise visite 

tak jestli jsem to dobře pochopila, tak platí asi jen kalendářní den, a to snad označená od 5,30???? do 1,00 je tam příklad, že pokud se označí např v 1 ráno, započítá se ještě den předchozí. ale vlastní zkušenost nemám tak nevím je to fakt nějaké zamteně psané

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
petra.f. 07.08.2008 14:10
parise visite 

tak jestli jsem to dobře pochopila, tak platí asi jen kalendářní den, a to snad označená od 5,30???? do 1,00 je tam příklad, že pokud se označí např v 1 ráno, započítá se ještě den předchozí. ale vlastní zkušenost nemám tak nevím je to fakt nějaké zamteně psané

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
tomtom
07.08.2008 09:31 83.208.188.***
PARIS VISITE 

Mám dotaz na kartu Paris Visite na stránkách RTP.fr jsem se nedostatečně informoval o platnosti karty .Platí 24 hodin od prvního použití nebo pouze kalendářní den ( datum )
Díky - spěchá

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu