A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Paříž - ceny vstupného

| Terka589
Terka589
- Vítězný oblouk 5,50€ (snížené vstupné do 25let)
- Pantheon 4,80€ (snížené vstupné 18-25let)
- La Conciergerie 4,50€ - (snížené vstupné 18-25let/pro dospělé je možno uplatnit slevu 1€ na osobu, pokud máte vstupenku z plavby po Seině (www.pontneuf.net), slevy nelze kumulovat), sv.kapli jsme nenavštívili, je to dražší a navíc je od 13h do 14:30 (myslím) zavřená
- Plavba lodí po Seině 11,00€
- Eiffelova věž 3,10€ - pěšký do 2.patra (snížené vstupné do 25 let/pro 25+ za 4€)
- Louvre 6€ (vstupné pro dospělé po 18.hodině ve dnech kdy je otevřeno do 21:45/klasické stojí 11€)
- Invalidovna (vojenské muzeum+Napoleonova krypta) 6€ (snížené vstupné do 25 let)
- Versailles 13,50€ (palác+zahrady(ty byly prozatím zdarma, ale v létě se za ně platí), navíc se palác zvenčí opravuje, myslím, že je možno rezervovat vstupenky online, všem doporučuji, ačkoliv bylo mizerné počasí, čekali jsme 90 minut venku.
- Chaillot - Muzeum námořnictví 9,00€
- Opera Garnier 4,00€ (snížené vstupné do 25let)
- Notre-Dame 4,80€ (snížené vstupné do 25let)
- Vyhlídka Montparnasse 10€
- La Grande Arche (Novodobý vítězný oblouk - La Defénse) 9€
U sníženého vstupného po nás chtěli pasy, ale myslím že jen na Vítězném oblouku, v Pantheonu a v La Conciergerii. Tam kde nebylo možné zakoupit vstupenku pod 25let je možné zakoupit vstupenku pro studenty, ale důsledně vyžadují překládat studentské karty (např. ISIC).
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ing. Alois Mates
10.05.2013 16:23 81.201.60.***
Paříž - klasická 3.5.-7.5.2013 

Zůčastnili jsme se s manželkou výše uvedeného poznávacího zájezdu pořádaného CK Čedok.
Byl to pro nás opravdu nezapomenutelný krásný zážitek:

1. průvodkyně paní Anna Šulíková byla perfektní. Její znalosti byly velice rozsáhlé a
podávala nám je milou a poutavou formou.
2. Program zájezdu byl velmi dobře promyšlen, takže jsme za poměrně krátký čas
mnoho poznat a prohlédnou si.
3. Řidiči autobusu byli skuteční profesionálové, jeli bezpečně a spolehlivě.
Obdivoval jsem jejich zručnost a šikovnost při pojížďkách v Paříži.
4. Bylo vidět, že zájezd perfektně připravila a zorganizovala zkušená CK Čedok

Děkujeme,
manželé Matesovi z Plzně.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
18.04.2013 11:13 62.201.18.***
Re: Paříž - ceny vstupného 

Do Paříže jsme před mnoha lety jeli s Texturem Liberec, slibovali nám, že bude vše ve Francii gratis, přitom byly památky zavřené !! Tak jsem jediná ze zájezdu jela na černo přes celou Paříž do Versailles. TAM ZASE NEMĚLA V PODKLADNĚ DROBNÉ NA MARKY,TAK MĚ PUSTILI DOVNITŘ ZDARMA, paní JEN MÁVLA RUKOU.A další překvapení hned v prvním pokoji doslova hulákali na Marii Antoniietu, jaká to byla mrch..
v půlkruhu doslova a do písmene na ni štěkali,.. dodnes ji ve Francii nemají rádi.. A to se od těch, dob přenáší z generace na generaci...Ale Napoleona mají francouzi rádi,..
i v Čechách na něj vzpomínají v dobrém. Ještě jsem chtěla napsat, že francouzská firma Veolia nevrazila ani korunu v Čechách do vodovodní sítě, všechen zisk pane prezidente Francie Hollade si odvezla domů, a dned to investovali do nové výstavby na jihu od Paříže..Blbí češi pijí v současné době špinavou vodu z kohoutku.Vodárna se ani nenamáhá, že by opatřila náhradní zdroj pitné vody, cisternu.S odvoláním na I.dNES má vodovody kanalizace koupit německé dráhy, za pár babek.

Nelli
30.08.2012 10:25 93.99.204.***
Re: Rezervace vstupenek 

Děkuji vřele, mám vstupenky, HURÁ

• Anonym (2)
Lucie
15.08.2011 01:41 94.112.36.***
Paris Museum Pass 

Zdravím,
za pár dní jedeme s rodiči do Paříže. Pobyt nám končí 21.8. a to mi bude 18 let, na některých stránkách muzeí jsem četla, že za vstup neplatí lidé vě věku 18-26, chtěla bych se zeptat, co je na tom pravdy? To jako že děti pod 18 platí? To asi ne... Také bych se chtěla zeptat, jestli by se mi vyplatilo koupit PMPass, nebo budu mít většinu věcí zdarma a nevyplatilo by se to? Ale zase to čekání ve frontách - škoda že neplatící studenti nemají zvláštní vchody bez front :). Kdyby si rodiče koupili PMPass a já jako student pod 26 let neplatila nic, pustili by nás všechny jedním vchodem kterým se pouští lidé s Pasem, nebo bych já musela čekat ve frontě a u pokladny dostala lístek s částkou 0 euro? A poslední věc, dá se PMPass koupit i v muzeích nebo jen v nějakých turistických centrech? Díky za odpovědi!

• Anonym (2)
andreiuska 26.06.2011 13:22
Re: Paříž - ceny vstupného 

Eiffelova věž pěšky 3,8eu
výtahem tam a zpět 1.patro 4,20eu
2.patro 7,7eu
3.patr 13eu

Louvre 9eu
Míčovna 6eu
velká archa(Le Défense) 7,5eu
Vítězný oblouk 8eu
věž Notre dame 6eu
Pantheon 7,5eu
věž Montparnasse 8,5eu
Muzeum picasso 9,5eu
Consiergerie 6,1eu
Miseé ´D Orsay 8eu
Versailles 15eu

Paris museum PASS -karta slouží pro vstup do více než 60 muzeí v Paříži a pařížské oblasti,není omezen počet návštěv a ušetří se čekání na lístky u pokladen
Karta na 2 dny cca 35eu
na 4 dny cca 50eu
na 6 dní cca 65eu
Karty platí i pro vstupy do zámků versailles+Fontainebleau atd.
lze ji zakoupit v turistických informačních centrech,v metru a obchodech Financ

Tyto informace my přišly nyní v pokynech od CK před odjezdem do Francie,takže předpokládám,že jsou aktuální :-[ :-[

admin2 26.06.2011 12:28
ceny 2011 

Dobry den, nemel by nekdo prosim aktualni informace o cenach vstupneho do nejcasteji navstevovanych pamatek v Parizi? Pokud ano, rada bych je vlozila i do wiki - staci je jen napsat sem, ja uz je tam zkopiruji. Diky moc predem:)

Nemooo 09.01.2011 21:31
RE: RE: RE: RE: Rezervace vstupenek 

Dobrý večer, v květnu se chystáme opět do oblíbené Paříže.
Máte někdo čerstvé informace ohledně vstupného? Jestli zůstalo stejné, jako v loňském roce, nebo jesti je dražší?
Zajímá mě hlavně Eiffelovka, Vítězný oblouk, Louvre, Versailles aj.
Ještě jeden dotaz, na kolik vyjde pernamentka, abychom mohli navštívit více památek najednou?
V roce 2009, když jsem byla v Paříži naposledy, stála něco kolem 30 Eur.
Předem velmi děkuji. ;-)

Bobísci 11.12.2010 18:29
HOP
11.12.2010 17:29 83.208.64.***
RE: RE: Rezervace vstupenek 

Zdravím, kde se dá prosím na netu zakoupit vstup na Eiffelovku? Díky za odpověď

Peťa17 14.10.2010 16:50
aktuální ceny 

Dobrý den, na konci října se chystáme do Paříže, nevíte někdo prosím aktuální ceny památek, hlavně teda Eifelovky? Prosím i o nějaké postřehy a užitečné rady. Děkuji moc

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu