A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Paříž ,Nice červenec 2009

| 123redy
123redy
Dobrý den :-) ,

začátkem července jedeme po vlastní ose do Paříže a po 4 dnech se přesouváme na Azurové pobřeží. Neměli by jste nějaký tip na pěkné ubytování v Paříži ( do cca 11.000 i se snídaní) pro 2 dospělé a 15 leté dítě ?? Většina hotelů nabízí dvojlůžkové pokoje a s přistýlkou se nějak nepočítá :-( :-(
V Nice bych pak chtěla sehnat ubytování v nějakém aparthotelu,nebo rezidenci.

Děkuju za rady. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
petra.f. 13.05.2009 11:50
ubytování v Paříži 

Zkuste se podívat na abritel.fr jsou to stránky inzerce ubytování po celé Francii v několika jazycích -a noc v bytě v Paříži např. na Montmartru pro 3osoby se dá sehnat od 60 euro za noc . Určitě tam budou i byty v Nice
zdraví Petra F

BERUSSKA 28.04.2009 10:51
RE: Paříž ,Nice červenec 2009 

Dobrý den, jezdíme na Azur. pobřeží a měla bych tip jedině v případě, že by jste chtěli bydlet v bytě. Objednáváme si přes www.interhome.cz . Koukěte se na můj profil, je tam vyfoceno kde jsme bydleli. Popřípadně Vám odpovím na dotazy. S pozdravem Berusska :-)

• Anonym (2)
anasko 20.03.2009 09:59
RE: RE: Paříž 

No jo..dik..nevsimla jsem si ze tady jsou i mesta oddelene...

• Anonym (1)
nemesis
18.03.2009 01:46 85.160.72.***
RE: Paříž 

anasko: poradím ti, podívej se přímo na diskuzi Paříž, tam je vše, co by tě mohlo zajímat. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
anasko 15.03.2009 10:41
Paříž 

Chystam se do Parize za mesic..ale jen na dva dny..muzete mi prosim poradit co stoji za to videt a kolik priblizne stoji vstupy?

andreamor 09.02.2009 14:53
RE: RE: RE: RE: RE: RE: hotel Wallace v Paříži 

Mona Lisa - plno lidí kolem, ochranka a velký zájem... jen tak si člověk uvědomí, že se dívá na originál. Taky jsem se těšila, ale nic to ve mě nezanechalo. :-)Navíc se nerada mačkám v davu... a to jsme byli v Louvru při obou pobytech. Mimochodem - každou první neděli v měsíci je vstup do Louvru zdarma. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
123redy 09.02.2009 10:26
RE: RE: RE: RE: RE: hotel Wallace v Paříži 

Do Louvru se docela těším - na Monu Lisu ... ale to je klasika ;-) ;-) .

• Anonym (1)
andreamor 09.02.2009 09:39
RE: RE: RE: RE: hotel Wallace v Paříži 

Mě dostal Noterdam a La Defense. :-) Žádný Louvre nebo Eifellovka :-)). Ale taky mě dostal ten "bordel" a ošklivé metro. :-)) Na druhou stranu - metro slouží coby zázemí komendiantům, takže představení jsme měli během každé jízdy. :-) Poprvé jsem byla Paříží hrozně zklamaná, možná nás ovlivnilo to počasí. Taky jsme měli smůlu - byly zrovna volby, takže všude zavřeno a na každém rohu policie, radikálové, nepokoje, stávky... Podruhé jsem byla nadšená a určitě se tam chci vrátit. :-)

• Anonym (1)
123redy 08.02.2009 21:37
RE: RE: RE: hotel Wallace v Paříži 

My pojedeme autem,takže musím hledat hotely s parkovištěm ... 8-) 8-) Ale už mi jde hlava kolem ,z toho hledání ...
Co se ti v Paříži nejvíc líbilo ?? ;-)

• Anonym (1)
andreamor 08.02.2009 10:45
RE: RE: hotel Wallace v Paříži 

Poprvé 3 dny, ale to jsme bydleli v hotelu Kyriad - nedoporučuji! A podruhé jsme si udělali víkendový výlet se SkyEurope. Přiletěli jsme v sobotu ráno a odlétali v neděli večer. Je to samozřejmě málo, stačí to max. na Louvre, Eiffelovku a Noterdam. Chtěla bych tam ještě někdy v létě alespoň na 3-4 dny kvůli Disneylandu - tam jsme ještě nebyli a prý je to vhodné i pro ty naše teenagery. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu