A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Pocasi v Parizi

| Lucitta
Mohl by mi nekdo prozradit jake byva pocasi v Parizi v polovine srpna?

Diky moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Eva Sokolová 09.11.2008 17:26
RE: pocasi 

Já byla na Silvestra v Paříži asi 8x a mohu napsat, že počasí je tam mírnější - alespoň vždy bylo - díky proudění vzduchu od oceánu zde tolik nesněží ani nemrzne. Předloni bylo na Silvestra +15. Ovšem daleko větší zimu oproti silvestru jsem zažila např. letošní velikonoce. Ale oblečení volte opravdu tak, jako na zimu u nás. Jinak silvestr je tak, že večer se uzavře Champ Elysee, úplně se zaplní lidma, všichni pijí, házejí petardy /je to dost nebezpečné/ a je horor se dopravit jakkoliv domů / na hotel/. Také se scházejí lidé u Eiffelovky, ta je každý rok osvětlena, různě bliká, a stejný scénář, všichni pijí........ .Někdy udělají i ohňostroj, ale není to pravidlem každý rok. Dále se lidé scházejí pod Montmartrem, zde je krásný výhled na Paříž, je odtud vidět i blikající Eifel no a scénář zase stejný.
E.S.

• Anonym (1)
pepíno2
09.11.2008 00:03 89.190.61.***
RE: pocasi 

Počasí je tam jak u nás, Takže pokud bude u nás mrznout tak tam bude taky. Atmosféru jsem nezažil, ale našel jsem na YOUTUBE Silvestrovský ohnostroj v Disneylandu a myslím si že 1000x lepší než v centru Paříže

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
oto 04.11.2008 00:01
pocasi 

mel bych dotaz jak je v parizi kolem vanoc a silvestra - zda teploty mohou dosahovat i zavratnych minus jak v cechach ci zda je zima trochu mirnejsi - rad bych prozil toto obdobi v parizi a nerad bych tam zmrzl - a jeste jak to vypada na silvestra - jaka je atmosfera ,kolik je lidi,zda je velky ohnostroj atd.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
autor
06.09.2007 10:43 88.146.55.***
odpoved to lucitta 

dost podobný tomu českýmu, možná trochu deštivějc..

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lucitta
02.09.2007 20:57 84.42.155.***
Pocasi v Parizi 

Mohl by mi nekdo prozradit jake byva pocasi v Parizi v polovine srpna?

Diky moc

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu