A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

práce ve francii

| barbara87honey
barbara87honey
krásný den všem, chtěla bych sezeptat, jestli někdo nemá náhodou zkušenost s prací ve francii...chtěla bych se tam v nejbližší chvíli odstěhovat za manželem..děkuju moc...papa bára
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 01:42 89.24.242.***
Práce ve Francii 2017 

Dobrý den,

sháním letní brigádu pro dva na jihu Francie, nejlépe Cote d'Azur. Francouzsky se na běžné úrovni bez problémů domluvíme. Pište mi prosím na mail h.drdlova@seznam.cz.

Předem děkuju za reakce.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2016 10:55 78.108.155.***
Re: práce ve francii 

Dobrý den, jen se chci zeptat...na 2016 a 2017 ,nějaké dvě místa na pomocné práce na azurovém pobřeží byste neměla? Děkuji. Případné nabídky na mail: martina.chribkova@volny.cz

Neregistrovaný uživatel
15.06.2016 20:46 84.159.127.***
GARANTUJEME 60 0000 TYDNE 

Zavedený luxusní privát v Německu (Mnichov) na TOP adrese hledá příjemné slečny a děvčata od 21 let jako společnice.
NABÍZÍME: příjemné čisté a bezpečné prostředí, super kolektiv děvčat, korektní vedení. Dále nabízíme soukromí, diskrétnost a naprostou bezpečnost. Pracujete v příjemné a uvolněné atmosféře a hlavně prace pouze s ochranou. Němčina není podmínkou, ale výhodou. Ubytovaní ve vlastním pokoji s vlastním zvonkem. Na pokoji: TV, DVD, RADIO, INTERNET W-LAN. Dále je k dispozici zcela vybavená kuchyňka, pračka a sušička, povlečení, prostěradla, ručníky. O přijemnou a pohodovou atmosféru se stara telefonistka ( haus dama ).
ZDARMA: zařídíme potřebné pracovní dokumenty, profi fotky, reklamu, kondomy, ubrousky atd... Vysoké výdělky
Extra příplatky Ti zůstávají celé!!!meil:privatnemecko24@seznam.cz

• Anonym (1)
Vera - VP 12.04.2016 09:31
Re: práce ve Francii u moře 

Dobry den preji.
Stranky fr. pracaku www.pole-emploi.fr
dale pak vyhledat stranky zabyvajici se nabidkami prace.

Nebo si primo najit stranky hotelu, kempu a ruznych ubytovacich zarizeni.

Neregistrovaný uživatel
03.04.2016 11:40 193.179.76.***
práce ve Francii u moře 

Přeji pěkné dopoledne všem,

zajímám se o práci ve Francii, recepční někde v kempu například. Jestli máte někdo tip nebo kontakt, prosím o přeposlání. Moc díky předem za odpověď. Hezký den :-)

• Anonym (1)
leetom 28.05.2015 11:08
hledám praci 

Ahoj všem s pritelkyni se chystáme do 14 dnů odjet do francie za práci a nejraději abychom tam zůstali natrvalo.nevíte někdo o něčem na jihu? Ja jsem řidič jezdil jsem s kamiónem a taky jsem dělal na stavebních strojích jako je bagr či nakladac,přítelkyně je servírka ale francousky neumíme,ale strach začít znovu nemáme.díky za info leoš.

magda
02.03.2015 15:57 90.182.248.***

Dobrý den, pokud někdo hledá brigádu ve Francii na azurovém pobřeží na léto 2015, tak můžete napsat na sezona2015@post.cz a dozvíte se další informace. Máme ještě volné místa na pozici číšník/servírka, kuchař/kuchařka, pomocná síla do kuchyně.

Martin
22.02.2015 23:51 78.235.36.***

Přeji Vám všem hodně štěstí ve Francii. Jsem na jihu Francie a i když práci mám, tak mám trochu jiný problém. Bojuju už třetím rokem s úřady, kde Vám klidně 4x do roka ''ztratí'' všechny dokumenty(L'assurance maladie-pojišťovna) a vy s tím nenaděláte nic.Už se mi také stalo, že arabský úředník se odmítal bavit s mojí přítelkyní, protože je to přece jen žena.Takhle to začíná vypadat na jihu.Jinak do začátku bych doporučil stránku www.jihfrancie.cz . S tím pánem(majitel stránky) jsem si psal a s hodně jeho zážitky se v rámci Jižní Francie víc než ztotožňuji ;-) . Ale zkusit se má všechno a na druhou stranu je pravda, že krajina Provence a moře nemají chybu ;-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Pavel
19.02.2015 22:29 109.25.45.***

jedna rada vsem pokud neumite FR jazyk tak tu nemate co pohledavat a vase sny se velmi rychle rozplynou . Je pravdou ze muzete umet anglicky sebelip ale opravdu se tu nedomluvite jedine pokud neco po vas potrebuji to ano a nazaver nesnazte se domlouvat Nemecky . Fr . maji neskutecnou averzi na nemce.

Mila
21.11.2014 19:18 46.135.22.***
Re: 

Ale česky moc neumíte, že? Tolik hrubek aby člověk v tak málo větách pohledal.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu