A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Predvanocni Pariz

| M59
Prosim Vas mohl by mi nekdo poradit ? chtela bych darovat letecky zajezd do predvanocni Parize, na 4-5 dni ...termin 10.- 20. 12. 2008. nemate nejake tipy? dekuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan Zajíc
08.11.2009 22:04 86.49.45.***
ORBION 

To by byl můj sen tak do toho.

• Anonym (1)
JanqG 26.12.2008 22:18
RE: RE: RE: Vánoční Paříž 

Vánoční Champs-Elysées je překrásná, doplněná o obří kolo u Louvru, fakt moc krásný pohled. V La Defance byl také hezký vánoční trh a galerie La Fayette byla také nádherná. Vánoční Paříž má své kouzlo.

Štěpula 18.12.2008 08:09
RE: RE: Vánoční Paříž 

My jsme se vrátili z Paříže v pondělí. A jak říkáš, atmosféru Vánoc jsem pocítila až na Champs-Elysées, jinak jsem byla docela zklamaná....

Angelka_K 15.12.2008 01:57
RE: Vánoční Paříž 

Pred tydnem jsme se vratili z Parize.Vanocni trhy a krasna vyzdoba jedine na Champs-Elysées,spousta kramku s nadhernym zbozim a moc dobre jidlo.Je to zase trochu neco jineho nez u nas v Praze.

JanqG 21.11.2008 13:20
Vánoční Paříž 

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala, zda jsou někde v Paříži vánoční trhy, tak jako třeba na Staromáku, popř. kam se určitě podívat v předvánočním čase a načerpat Vánoční atmosféru.
Díky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eva Sokolová 07.11.2008 17:59
RE: RE: RE: RE: Restaurace 

Také budu na štedrý den i silvestra - až do ledna v Paříži. Již jsem zde zažila více svátků. Štědrý den je zde pracovní den. Já osobně nepreferuji luxusnější restaurace, ale romantická mi přijde večeře v asijské restauraci, typu bistra /mají zde velmi dobrá jídla/, nebo v řecké/i turecké/ restauraci, zase typ bistro, kde mi nandají plný tác hranolek, skopového kebabu, zeleniny, kuskusu... .
A poté si zajdeme do útulného , typicky francouzského baru na dobrou kávu a Perier.
Eva Sokolová

• Anonym (1)
Tonny
27.10.2008 18:35 213.226.234.***
RE: RE: RE: Restaurace 

Taky by mě zajímala nějaká ta restaurace. Stejně jako Zmrzlina budeme trávit Štědrý den v Paříži. Máte nějaký tip?

zmrzlina 23.10.2008 21:32
RE: RE: Restaurace 

no tak oba studujeme vš (prezenčně) a vedle toho oba pracujeme, tak nějaké finance máme a dohodli jsme se, že si to dáme jako dárek navzájem.. Platíme jen hotel+útratu, cestu máme zdarma. Osobně si nemyslím, že by byla Paříž nějak extrémně drahá (byla jsem tam už 2x, vždy v květnu), mohu porovnat třeba s Milánem, a to mi teda přišlo mnohem dražší (ač zdaleka nemohlo nabídnout tak krásné prostředí a památky jako Paříž)

pepíno 2
23.10.2008 20:02 90.176.253.***
RE: Restaurace 

doporučit neůžu nebot nevím, ale musím se pousmát nad tím, že jste studenti a jedete do Paříže v nejdražším období :-D

• Anonym (1)
zmrzlina 22.10.2008 21:10
Restaurace 

My jsme se s přítelem taky rozhodli,že Vánoce strávíme v Paříži, zatím máme booknuté ubytování, ale uvažuji o večeři na Štědrý den. Nemáte někdo nějakou oblíbenou restauraci v Paříži (hotel máme u Gare de l´est, tak třeba někde poblíž, ale nemusí), kde dobře vaří ale zároveň nás to nezruinuje? (jsme oba studenti)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu