A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

prodloužený víkend v Paříži

| Šmitka
Šmitka
Chtěla bych koupit mamce k pětašedesátinám víkend v Paříži. Mohl byste mi někdo napsat jak to tam chodí, jestli to není moc namáhavé ( i když mamka vydrží hodně) a jestli na to není začátkem prosince zima? Vánočně vyzdobená Paříž musí být nádherná. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
olinas 05.04.2009 13:16
RE: Prodloužený víkend v Paříži 

Agentura NetTravel nabízí prodloužený víkend 10. 4. na 4 dny za 2.990 Kč, ale je to autobusem, takže nevím, zda je to úplně přesně ono :-?
Případně je možné ve stejné době a z nabídky stejné agentury vyrazit si do Paříže letecky, za 9.590 Kč (ale pak je ta doba strávená v Paříži a ne v autobuse, který jede cca 14 hodin).

• Anonym (1)
olinas 05.04.2009 13:05
RE: RE: RE: Dobrý nápad 

Mirific také mohu doporučit, bydleli jsme tam před dvěma lety a byli jsme spokojeni. Stanice metra Brochant hned za rohem, Rue de Clichy s mnoha obchody, hospůdkami a kavárnami, takže všechno důležité jsme měli po ruce :-) Navíc tam dávají k snídani na výběr i "slanou " variantu (sýr, salám, vajíčko...), což mi vyhovovalo, marmelády moc nemusím :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Nikka
04.04.2009 21:16 213.211.46.***
Prodloužený víkend v Paříži 

Ahoj, nemáte někdo tip na prodloužený víkend v Paříži teď o Velikonocích, procházím všechny možné nabídky cestovek, ale je toho hodně a nic mě zatím nijak zvlášť nezaujalo...Díky!

• Anonym (1)
Yanina
17.06.2008 20:34 89.103.168.***
Prodloužený víkend v Paříži 

Podívejte se na nabídkuCK Neckermann, nabízejí proloužené letecké víkendy v Paříži s ubytování ve 4* hotelu Renaissance v La Defense.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
dede 17.06.2008 19:13
RE: RE: Dobrý nápad 

hotel Mirific a vše bylo ok....Paříž nemá centrum-spíš čtvtě a můj hotel byl na Montmartu-jestli chceš nějaké info tak mi brnkni na 724 603455 :-)

šárka salabová
16.06.2008 14:03 78.110.208.***
RE: Dobrý nápad 

Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat v jakém hotelu jste byli? jestli byl čistý apod.?? A jestli je někde blízko centra. Děkuji za odpoved.

• Anonym (1)
nada 29.10.2007 22:39
RE: RE: RE: prodloužený víkend v Paříži 

Hlavně ne autobusem,letadlem jsi v Paříži za hodinu a čtvrt, pohodlně a ne se hromadu hodin tlačit v nepohodlí autobuse, brrr.

• Anonym (1)
Šmitka 29.10.2007 19:09
RE: RE: prodloužený víkend v Paříži 

Děkuju moc, myslím, že to je přesně to, co si pro mamku představuju.

• Anonym (1)
Prcek 29.10.2007 13:40
RE: prodloužený víkend v Paříži 

Ahoj, v Paříži jsem byla s manželem a dvěma dcerami před dvěma lety. Zájezd jsem kupovala v cest. agentuře, ale už nevím, která cestovka ho pořádala. Jeli jsme autobusem ve čtvrtek kolem poledne, ráno kolem 7.hodiny jsme byli v Paříži. V pátek, sobotu a neděli jsme celý den měli program, myslím, že jsme toho viděli strašně moc. Všechny místa, kvůli kterým se do Paříže jezdí a také Versailes.Bydleli jsme na předměstí Paříže, odjížděli jsme každé ráno kolem 8.hodiny hned po snídani. Navečer jsme se vraceli mezi 18. až 20.hodinou zpět do hotelu. Domů jsme odjížděli v neděli večer po 20.hodině, domů jsme dorazili v pondělí před polednem. Měli jsme jako průvodce staršího pána, který byl moc fajn a mnoho nám toho řekl. Za tento zájezd jsme zaplatili asi 4.700,-, ale nevím to už úplně přesně (samozřejmě za osobu). Paříž se mi moc líbila, je to nejkrásnější město, které jsem viděla. Pokud tam pojedu příště, pojedu už sama a autem, protože na jednotlivá místa, kde jsme byli je zapotřebí trochu více času. Ale myslím, že na takové to základní seznámení s Paříží je to fajn. Kdybych mohla, jela bych tam okamžitě a znovu si vychutnala tu jedinečnou Pařížskou atmosféru. Myslím, že se tam každý rád vrátí znovu a znovu. My jsme tam byli koncem října a počasí bylo asi stejné jako u nás. Jeden den nám pršelo, a my frajerky neměly deštník. Takže jsme večer před odjezdem domů vypadaly jako zmoklé slípky a celou noc v autobuse klepaly kosu. Jinak bylo všechno OK a určitě to bude pro Vaší maminku nádherný dárek. 8-)

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu