A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Supermarkety v Paříži

| Via
Via
Myslím, že je hodně těch, kteří nevědí, kde se v Paříži dají koupit běžné potraviny (včetně mne). Při poslední návštěvě jsem se dozvěděla, že existuje několik obchodních řetězců; uvedu dva základní a jejich umístění v centru Paříže. Je to MONOPRIX a FRANPRIX.

MONOPRIX-Paříž 1- Avenue de l´Opéra 21
-Paříž 2- Boulevard Sébastopol 95
" - Boulevard Saint-Denis 15
-Paříž 3- Rue du Temple 164
" - "MONOP" - Boulevard Saint-Martin

FRANPRIX-Paříž l- Place du Marché-Saint-Honoré 20
" - "CHANOIT § CIE" - Rue Montorgueil 25
-Paříž 2- Rue du 4 Septembre 9

SUPERMARCHÉ RIVOLI - Paříž 1 - Rue Bertin Poirée 16

Navštívila jsem ten první a mohu říct - kdybych neměla info, že v MONOPRIX se prodávají potraviny, nenapadlo by mě to. Ve výkladech jsou vystaveny oděvy, potraviny se nacházejí dále v přízemí. Označení MONOPRIX je však výrazné (večer světelné). Otevřeno je denně (mimo něděli) do 21 hodin (v sobotu asi o 1 hod. méně, ale za to neručím :-? )

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mira
02.08.2012 12:16 178.255.168.***
Re: \"SUPERMARKETY\" v Paříži 

...esta taky samosky "eD" jsou taky casto vdsade, jinak doporuji web o Parizi:
http://www.paristep.com/

• Anonym (7)
  • Anonym (17)
Nadik 02.08.2012 10:31
Re: \"SUPERMARKETY\" v Paříži 

Tyhle obchůdky nejsou jen na uvedených adresách, ale skoro na každém kroku. Hlavně Franprix.
Místy můžete narazit i na menší Carrefour.

• Anonym (1)
  • Anonym (50)
andreiuska off
23.06.2011 22:31 62.209.231.***

Opět veliké díky a mě už zbývá jen 8 dní a fičíííííííííím :-D :-D :-D :-D :-D :-D

• Anonym (46)
nemesis
23.06.2011 21:11 85.160.80.***
Re: Otevírací doba 

Nechtěla jsem věřit, že jsou Francouzi v otázce otevírací doby supermarketů tak "tajuplní" :-! ! Hodně jsem se snažila, abych konečně zjistila, že CARREFOUR v Ivry má otevřeno pondělí - pátek 9 - 22 hodin, v sobotu 9 - 21 hodin, neděle zavřeno. Otevírací doba IVRYDIS zůstává, přes všechnu snahu, dokonale utajena =-O. Tak aspoň něco, snad už máš všechny informace a zájezd se vám vydaří! 8-)

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
andreiuska 23.06.2011 09:22
re 

Tak se mi nepodařilo objevit otevírací dobu...víte někdo? :-\ :-\ :-\ Díky moc ;-)

andreiuska 23.06.2011 08:47
re 

Téda holky,vy jste naprosto dokonalé :-D :-D :-D
Ano budeme bydlet v hotelu Citea ivry de seine.Hned na to mrknu.ještě potřebuji otevírací dobu a bude to úplně vše :-D :-D :-D

• Anonym (7)
nemesis
22.06.2011 21:37 85.160.118.***
Re: Supermarkety 

Tak než jsem to vyhledala, už tady máš jednu nápovědu :-D. Já jsem postupovala jinak - všeobecněji. Zadala jsem si do vyhledávače "supermarket ivry sur seine", objeví se "Místa pro dotaz supermarket blízko Ivry sur Seine". Jednak popisný seznam (pro vás F a G,I), ale klikni si na tu mapku. Předpokládám, že budete v Hotelu Citéa Paris (podle adresy). Nejblíže od hotelu (cca 500 m) je supermarket IVRYDIS, CARREFOUR je stejnou cestou asi o 150 m dále. Když si zadáš do "vyhledání trasy" adresu hotelu a adresu supermarketu, budeš přesně informovaná ;-).

• Anonym (8)
haňulík 22.06.2011 21:09
Re: re 

čauky, taky jsem hledala normalní potraviny,dej si google.com mapy, a tam si zadej carefour, tu tvou čtvrt, paříž, francie, a vyhodí ti to obchody. ja to ted zkusila a vyjelo mi to tři carefoury, jeden je kilak od adresy co píšeš :-) když si daš planovač trasy, tak ti to ukáže přesně 8-)

vratila jsem se z paříže v pondělí, a chodili jsme hodně do carefouru, ale na montmartru :-)

• Anonym (8)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
22.06.2011 21:02 88.146.242.***
Re: re 

čauky, taky jsem hledala normalní potraviny,dej si google.com mapy, a tam si zadej carefour, tu tvou čtvrt, paříž, francie, a vyhodí ti to obchody. ja to ted zkusila a vyjelo mi to tři carefoury, jeden je kilak od adresy co píšeš :-) když si daš planovač trasy, tak ti to ukáže přesně 8-)

vratila jsem se z paříže v pondělí, a chodili jsme hodně do carefouru, ale na montmartru :-)

• Anonym (9)
andreiuska off
22.06.2011 12:20 62.209.231.***
re 

Budeme bydlet v Paříži ve čtvrti IVRY SUR SEINE,boulevard de Brandebourg.Je v okolí nějaký supermarket?? :-\ :-\ :-\ Poraďte..díky ;-) ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu