Charell
14.03.2008 14:22 88.101.94.***
Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok 

Máte někdo zkušenosti s 4,5 či 6-ti denními poznáv. zájezdy do Paříže s CK Čedok? Plánuji jako dárek manž. k naroz., trochu se ale obávám spokojenosti. Uvítám jakékoliv zkušennosti, pozit. i negat. Není program dost nahuštěný a tím prohlídky jednotl. památek dost uspěchané? Dále by mne zajímala spokojenost a kvalita s ubytov. ve 2hv. hotelech a kam nejlépe zajít na večeře. Ozvěte se proosím někdo, kdo již absolvoval tento zájezd nebo i od jiné CK. Děkuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Martin
18.09.2011 20:04 88.102.70.***
Re: Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok 

Já jsem byl spolu s manželkou v Paříži na poznávacím zájezdu na 4dny.Jeli jsem autobusem .S dopravou jsem byl spokojený,ubytování bylo taky dobré ----- jenom program byl dost napnutý.Co se týká ČEDOKU vše bylo v pořádku.Rozhodně pojedu ještě jednou.Poprvé člověk neví co má očekávat.

• Anonym (12)
Blanka
03.06.2012 17:14 94.242.67.***

Dnes jsem se vrátila z pozn. zájezdu do Paříže s ČK ČEDOK. Byl to zájezd pro kolektivy náš známý dal dohromady dva autobusy lidí cena 4000,- na osobu. Zájezd byl na pět dní s cestou dvě noci se snídaní v hotelu Acadie na předměstí Paříže. Měli jsme pouze jedno nástupní místo, odjezd načas. Velice kvalitní a dochvilní řidiči. Přestávky dle plánu na slušných odpočívadlech. Průvodkyně slečna Natálie nadstandartně podávala informace. Program byl dle našich přání upraven takže jsme opravdu viděli vše co jsme chtěli, bylo dost osobního volna si to i užít. Celé tři dny v Paříži probíhali tak jak byly naplánovány časově bez problémů. Z mého pohledu super, byla jsem poprvé organizovaně protože sama jsem si na Paříž netroufla. Procestovala jsem solo Řím, Benátky, Veronu, Neapol, Sicilii, Sardinii a Irsko s přípravou víceméně bez problému.(vlakem, letadlem) Jediné co bych Čedoku vytkla je úroveň autobusu, myslím, že nebyly vhodné na tak dalekou cestu. Jsme s manželem vyšší postavy a bohužel noc jsem strávila na zadních sedadlech, která byla volná protože po sklonění sedadel před náma nebylo kam dát nohy. A to je důvod proč jsem autobusem jela poprvé a naposled.

• Anonym (9)
  • Anonym (1)
Martin
13.04.2013 00:47 81.0.215.***
Prohlidka paříže 

Přes koho mám v paříží zařídit prohlídku paříže, u Eiffelovky jsem si všim že tam jsou dvě fronty jedna pro lidi které tam vozí cestovky a už mají vstupenky a druhá pro plebejce :o) a podobně to bude fungovat i u ostaních atrakcií.

Neregistrovaný uživatel
16.06.2014 09:57 46.13.41.***

S Čedokem jsem byli na poznávačce - Francie - Lví zátoka a azurové pobřeží. Naprosto dokonalý průvodce pan Lorenc !!! I cena odpovídající. Pojedeme znovu.
Liduška

PetrHof 16.06.2014 22:12

Včera jsme se vrátili ze 4-denní letecké poznávačky s Čedokem. Odlet ČT/6:00 zpět NE/21:20. Ubytování Kyriad Clichy (recenze napsána, nějak to zlobilo, tak doufám že se objeví :-[ ) Centrum dostupné metrem (5 min od hotelu, obejít blok domů) bleděmodrá linka č.13, jízdenky vám nechá delegát za běžnou cenu, ale nákup v prodejním automatu je jednoduchý. Paní delegátka Kosová velmi ochotná, poradí, pomůže. Určitě doporučuji.

Hana Šťavíková
29.05.2015 15:45 90.176.55.***

Byly jsme s dcerou také na zájezdu v Paříži od 30. 4. - 3. 5. 2015, delegátka paní Kosová, její služby katastrofální, zájezd do Versailles neměl vůbec cenu, 2 h ve frontě 2h 15 min na zámek + zahrady, absolutně nezařízené. Śkoda peněz. C Čedokem už nikdy.

• Anonym (1)
pe.ka 05.06.2015 10:53

S Čedodkem jsem pár poznávaček, vč. Paříže (2007), zažil a nemám důvod si stěžovat. Člověk musí počítat s tím, že když je součástí "skupiny", musí se holt přizpůsobit. A co se návštěvy Versailles týká - individuálně se tam našinec dostane horko těžko.

• Anonym (1)
radka
20.07.2015 18:04 37.48.42.***

Z Paříže jsem se s Čedokem vrátila před pár dny i s manželem a vše bylo naprosto úžasné, včetně průvodkyně Natálie, jen autobus, to byla jedním slovem hrůůůza!!!! ... jeli jsme starým autobusem, kde v zadní části místo klimatizace se topilo, kde při 30stupních venku a plném autobusů lidí a vydýchaném vzduchu šlo skoro o život, nefungovaly bezpečnostní pásy a jako třešníčka na dortu na nás s klimatizace tekla voda, takže jsme seděli mokří, na mokrých sedadlech, někteří cestující seděli v autobusu s deštníkem!!! ... tato zkušenost nám zkazila prožitky z jinak nezapomenutelné a nádherné Paříže!! >:)... příští rok chceme jet do Londýna, určitě už ne s Čedokem :-X

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@