pjajaj 19.03.2010 10:54
ABC tours 

S touto cestovkou máme objednaný zájezd (na 4 dny)...zajímalo by mě, zda-li někdo cestoval s touto cestovkou do Paříže? Jaké máte zkušenosti s ní?? A co průvodce? Jaká je cesta autobusem? Prostě celková organizace zájezdu od A až po Z :-D , děkuji mockrát za jakékoliv info

olinas 19.03.2010 13:26
RE: ABC tours 

Tady na Orbionu máte na Vámi vybranou cestovku recenze:
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/abc-tours/

Jinak - podle rozpisu tohoto zájezdu přímo na stránkách ABC Tours počítejte s tím, že Paříží jen tak proběhnete či projedete autobusem. Ale třeba Vám to pro první seznámení stačí a někdy se do Paříže vrátíte, abyste si ji užili pořádně :-)
Cesta autobusem bude zdlouhavá a úmorná; ovšem záleží na tom, jak takové cestování snášíte...

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
pjajaj 19.03.2010 15:33
RE: RE: ABC tours 

děkuji za info, toto jsem si již četla a přece jeno jeden názor na paříž od této cestovky není moc...v Paříži sem již byla, takže památky pro mě nebudou žádnou novinkou...ráda bych si udělala obrázek i o jiných věcech, o kterých se nepíše, třeba jak je to časově na jídlo během dne, co třeba čac na nákupy atd...prostě info od někoho, kdo nedávno nebo čerstvě absolvoval zájezd s toutou cestovkou...

• Anonym (9)
Jitra 01.06.2011 12:57
Re: ABC tours 

Dobry den, koupila jsem zajezd synovi za maturitu Paříž-Londýn od CK ABC. Můžu se tak, jako Pjajaj zeptat na bližší podrobnosti a zda jste byli spokojeni s cestovkou? Potřebuji vědět, kolik je třeba přibližně na vstupy a jaké jsou aktuální ceny v Londýně? Syn se tam bude samozřejmě sám stravovat,jídlo není přikoupené. Děkuji moc za pomoc.

• Anonym (10)
  • Anonym (29)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2011 20:29 90.180.63.***

V březnu 2011 jsme byli v Paříži a vše ok. Co uvádějí na svých webovkách platí. Cesta z Prahy v 16hod, ráno v 7hod v Paříži. Průvodkyně super. Uvidíte vše nejdůležitější v Paříži. Harmonogram je perfekně sestavený, vše pěkně navazuje. Jestli se chystáte napoprvé, doporučuji. Na druhý pokus si pak troufnete v pohodě jet solo. Paříž je přehledná a metrem se dostanete všude. A je nádherná! Průvodkyně i poradí s nákupem. Studenti do 26 let mají většinu muzeí ZADARMO. Jinak nakoupíte sýry i víno levněji a hlavně kvalitnější než tady. Takže pro nenáročného turistu co se týká ubytování a cesty perfektní. Příští rok s touto CK pojedem i s dětma včetně návštěvy Disneylandu.

• Anonym (8)
Eliška
10.09.2012 18:56 89.102.164.***

Byli jsme s přítelem s touto cestovnkou Paříži a byli jsme nadšení. vše co bylo v rozpisu jsme stihli. Trochu rychlejší tempo chůze, ale kdo chtěl mohl se oddělit a jít po vlastním programu. Bála jsem se ubytování v F1, ale vše bylo hezky čísté. Jen nedoporučuji sedačky na pětce nebo před ní. Vůbec jsme se nevyspali.

• Anonym (16)
  • Anonym (8)
Macatova 27.09.2012 13:08

Také jsme absolvovali výlet do Paříže s cestovkou ABC. Musím říct, že ze strany cestovky nebyl žádný problém. Naopak ocenili jsme velmi dobrý přístup mladé průvodkyně, která opravdu měla hodně znalostí. Cesta autobudem je sice náročná, ale nechá se přežít. Každopádně mohu tuto cestovní kancelář vřele doporučit ;-)

• Anonym (55)
vladka
04.10.2012 09:17 80.92.244.***

Byli jsme s cestovkou na poznávačce a jela bych hned znovu. Průvodce Petr vše ukázal,vysvětlil,zařídil,nebyl vůbec žádný problém ani s sympatickými řidiči. byli to jak říkali 3 Petři,super! :-D :-D

• Anonym (6)
nikola
27.05.2013 11:53 188.75.190.***

:-) :-( ;-) :-P =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) O:-) O:-) :-X :-)) :-| <3 <:-) >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

nikola
27.05.2013 11:53 188.75.190.***

:-) :-( ;-) :-P =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) O:-) O:-) :-X :-)) :-| <3 <:-) >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

• Anonym (8)
Jolana
16.06.2014 15:50 91.103.166.***

Super cestovka. Autobus luxusní, takže mi cesta do Paříže rychle utekla, každý má před sebou svoji vlastní obrazovku, kde může koukat na filmy, poslouchat hudbu nebo hrát hry. Ráno podávají snídani u autobusu (kafe, croissant). Průvodkyni i řidiče jsme měli super. Každopádně na Paříž je třeba minimálně 4 dny. Je tam toho tolik k vidění, že ty 2 dny utečou jak voda. Cestovku rozhodně doporučuju, neměli jsme s nimi žádný problém a plánujeme s nimi další poznávací zájezd. 8-)

Neregistrovaný uživatel
08.02.2019 05:40 83.79.152.***

S CK.ABCTours jsem byla vloni v Chorvatsku,, spokojenost ve všech směrech, už jinou CK. nevyhledávám.Za mne palec nahorů.

Neregistrovaný uživatel
06.06.2019 07:09 213.226.245.***

Letos jsme absolvovali zájezd do Paříže o Velikonocích. Průvodce Lukáš byl schopný řečník, nicméně špatný organizátor. Na některé prohlídky jsme měli málo času. Většinou nás dovedl na místo a nechal nás na pospas osudu s tím, že již vše viděl několikrát. Nezvládl dopravu metrem, neboť kvůli stávkujícím bylo jeden den mimo provoz a tak přesuny proběhly pěšky, což bylo chvílemi i dost náročné. Jinak ale díky krásnému počasí kouzelná atmosféra.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@