A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

ubytování a pobyt v paříži

| Tomk
Tomk
Vrátil jsem se z soukromé cesty po paříži a mohu doporučit hostel Village-nachází se přímo pod bazilikou Sacre-couer, přímo u metra. K cestování jsem využil Orange carnet-zona 1-4 /kvůli Versail/-není nutno uvažovat zda mám dostatek lístků a kdykoliv jet odkud chci kam chci. Také mohu doporučit paris museum pass, jelikož při prohlídce více musei lze na něj hodně ušetřit a navíc u Versail odpadá nutnost čekat ve frontě na lístek. Mohu doporučit museum art metier a vesničku marie antoinetty (Versail), parc des buttes chaumont a Lucemburskou zahradu Stojí za to vidět v současné době v noci modrou Eiffelovou věž.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Aleš 2607
09.06.2009 12:48 160.218.10.***
Hotel Merryl 

Zdravím všechny, chystáme se v červnu do Paříže a vybrali jsme si hotel Merryl. Na zahraničních serverech ho docela strhali..Nemáte s ním někdo osobní zkušenost? Díky za informaci!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Tomk 07.09.2008 16:07
ubytování a pobyt v paříži 

Vrátil jsem se z soukromé cesty po paříži a mohu doporučit hostel Village-nachází se přímo pod bazilikou Sacre-couer, přímo u metra. K cestování jsem využil Orange carnet-zona 1-4 /kvůli Versail/-není nutno uvažovat zda mám dostatek lístků a kdykoliv jet odkud chci kam chci. Také mohu doporučit paris museum pass, jelikož při prohlídce více musei lze na něj hodně ušetřit a navíc u Versail odpadá nutnost čekat ve frontě na lístek. Mohu doporučit museum art metier a vesničku marie antoinetty (Versail), parc des buttes chaumont a Lucemburskou zahradu Stojí za to vidět v současné době v noci modrou Eiffelovou věž.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu