A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

úschova zavazadel v Paříži?

| meryl-am
Ahoj. Diskuzi jsem pročetla celou a našla jsem tu spoustu užitečných informací a tak třeba někdo poradí i mně.

Do Paříže jedeme za týden. Bydlet budeme u kamarádky, ale problém je, že nás může vyzvednout až za 4 hodiny po našem příjezdu. A trávit několik hodin z našeho pobytu zde, s baťohama na zádech, mě teď děsí a tam by mě to asi hodně štvalo a nakonec dost mrzelo.
Nevíte někdo o nějaký úschovně? Nebo jinej způsob, jak se baťohů zbavit?
Děkuju. M
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
brabbora 08.09.2008 10:29
úschovna zavazadel 

taky na vlakovém nádr.Garu de nord je úschovna.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tomk 07.09.2008 15:42
úschova zavazadel 

Zavazadla by měly jít uschovat na Gare Lyon, což je sice trochu bokem, popř. ve většině muzei před vstupem zavazadla uschovavají-např. museum Picasso, museum Marine /Trocadero/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
meryl-am
06.09.2008 21:48 85.207.218.***
úschova zavazadel v Paříži? 

Ahoj. Diskuzi jsem pročetla celou a našla jsem tu spoustu užitečných informací a tak třeba někdo poradí i mně.

Do Paříže jedeme za týden. Bydlet budeme u kamarádky, ale problém je, že nás může vyzvednout až za 4 hodiny po našem příjezdu. A trávit několik hodin z našeho pobytu zde, s baťohama na zádech, mě teď děsí a tam by mě to asi hodně štvalo a nakonec dost mrzelo.
Nevíte někdo o nějaký úschovně? Nebo jinej způsob, jak se baťohů zbavit?
Děkuju. M

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu