A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Versailles

| petra.f.
petra.f.
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda někdo neví, jak to chodí ve Versailles, když bych jej chtěla navštívit i s malým dítětem / 1rok/ . Na ofic. stránkách jsem se dočetla, že dovnitř nesmí kočárky, ale zda je možné je nechat v úschovně věcí, která tam funguje, jsem se už nedozvěděla.
a ještě: zda Paris museumpass platí na vstup do celého Versailles?
děkuji Petra.f.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
petra.f. 03.08.2008 23:44
RE: RE: RE: RE: Dítě ve Versailles 

to tom.fi.
Přesně tak, taky jedu -letím příští měsíc s 10 měsíčním synem :-) a budu to řešit golfkama- buď koupím nebo půjčím. Ale známá teď letěla do Itálie se sporťákem a prý to bylo na letišti celkem bez problémů, dali ji ho snad někam nahoru do letadla. Asi záleží na společnosti...

• Anonym (1)
petra.f. 03.08.2008 23:35
RE: RE: RE: RE: Dítě ve Versailles 

to tom.fi.
Přesně tak, taky jedu -letím příští měsíc s 10 měsíčním synem :-) a budu to řešit golfkama- buď koupím nebo půjčím. Ale známá teď letěla do Itálie se sporťákem a prý to bylo na letišti celkem bez problémů, dali ji ho snad někam nahoru do letadla. Asi záleží na společnosti...

• Anonym (1)
tom.fi.
31.07.2008 12:37 195.113.126.***
RE: RE: RE: Dítě ve Versailles 

Tak už jsem to vymyslel... asi si koupime golfky ... s těma nejsou žádný problémy :)

• Anonym (1)
tom.fi.
31.07.2008 12:28 195.113.126.***
RE: RE: Dítě ve Versailles 

Já jsem se chtěl zeptat, jak jste do Paříže dostali kočárek.. rozhoduji se, že bychom tam příští mesíc s 10 měsíčním synem letěli letecky, ale nevím jak vyřešit kočárek. Jestli koupit na místě, nebo si přivést.. nebo jestli tam není půjčovna nebo tak. Samozřejmou otázkou je jestli se nevyplatí tam spíš s děckem jet autem a nechat ho na nějakým sběrným parkovišti. Díky moc za radu.
Tomas

• Anonym (2)
petra.f. 22.07.2008 17:23

Via: Dík za odpověď, nevím, jestli někam došel můj dotaz? Vio, nebo kdokoli- nevíte jak je to s dítětem i v ostatních památkách? Dostanu se s golfkama třeba do Louvru nebo na Eiffelovku nebo Musée d Orsay?

petra.f. 22.07.2008 17:20
RE: Versailles 

Via: pardon už jsem našla Vaší odpověď v soukr. vzkazech- díky

petra.f. 21.07.2008 15:56

díky moc za odpověď
Petra F. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Via 20.07.2008 20:24
RE: Dítě ve Versailles 

Před necelými dvěma lety jsme řešily stejný problém. Kočárek jsme musely zanechat v "úschovně", a protože jsme to předem nevěděly, malou jsme poponášely různě. Pokud si připravíte nějaké "nosítko" na tělo, bude to bez problému. V brožuře o Museumpassu se uvádí, že platí pro zámky Versailles a Trianon (neupřesňují, zda oba Trianony).

• Anonym (1)
petra.f. 19.07.2008 23:58
Versailles 

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda někdo neví, jak to chodí ve Versailles, když bych jej chtěla navštívit i s malým dítětem / 1rok/ . Na ofic. stránkách jsem se dočetla, že dovnitř nesmí kočárky, ale zda je možné je nechat v úschovně věcí, která tam funguje, jsem se už nedozvěděla.
a ještě: zda Paris museumpass platí na vstup do celého Versailles?
děkuji Petra.f.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu