A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Vyhlídkové autobusy

| Láďa Brk
Mám tip pokud si Paříž chcete užít, vidět co nejvíc, a přitom máte málo času. Já za dva dny stihnul všechno, co mě zajímalo. S přítelkyní jsme si koupili dvoudenní lístek do vyhlídkového autobusu L ´Open Tour. Zastávky jsou u všech památek, kdekoliv si můžete vystoupit, prohlídnout a zase jiným busem popojet dál. Je to trošku dražší - na dva dny to stálo pro jednoho 32 eur (na jeden den to stojí 29 eur, takže to se moc nevyplatí), ale autobusy jezdily od rána asi od 9.hodin večer do 20.hodin. Pěšky nebo metrem bychom to asi všechno nestihli. Dostanete sluchátka a mapku, výklad v autobusech je v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině a italštině. Jízdenka se dá koupit kdekoliv u řidiče, platí na ty dva dny, ale připravte si to pokud možno přesně. Z vyhlídkové plošiny nahoře se dělají i pěkné fotky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
andreiuska 20.06.2011 10:04
re 

Tak jsem objevila odkaz,ve kterém lze vytisknout mapku tras Open tour na formát A4.

http://www.pariscityrama.com/visit-paris-by-day/visit-hop-on-hop-off-tours/visit-paris-l-open-tour/110A195.html?fp=http://www.pariscityrama.com/visit-paris-by-night/visit-illuminations-of-paris-by-open-top-bus/3A209.html

Nad malou mapkou je červený napisek SEE TIMETABLE,ten otevřít a najet na 11 stránku odkazu a tam to je ;-) ;-)
tak já studuji trasy a těším se,příští pátek odjíždíme :-D :-D :-D :-D

• Anonym (17)
andreiuska 16.06.2011 07:30
re 

Nemesis-opět velké díky.Na lodi jsme byli přede 2 lety,tak si ji odpustíme.Kde budeme bydlet netuším,jedeme s CK.Ale určitěsi ty 3 trasy projedeme.Budeme mít čas od 8hod ráno do 18 hod.tak stihneme snad i vystoupit u Vítězného oblouku a u Notre dame. ;-) ;-) ;-) Díky moc a za 14 dní jsme tam :-D :-D :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Martino 05.06.2009 23:27
L\'Open Tour 

Těch společností je více, vč. Balabusu, jak píše Olina. Ten je levnější, ale L\'Open Tour má zase výhodu výkladu v češtině. A není to jen upozornění na zastávky, ale opravdu souvislý tok zajímavých informací.

L\'Open Tour: http://www.radynacestu.cz/427-zlute-autobusy-l-open-tour

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Martino 05.06.2009 23:19
Vyhlídkové autobusy 

Autobus L´Open Tour jsem tento víkend také vyzkoušel a je to opravdu super. V jiných tématech se probírá, co dělat, když je člověk v Paříži poprvé na jeden nebo dva dny, tak tohle bych mu určitě doporučil. Pěšky se toho moc nestihne, metrem zase nevidí. Tady si to na střeše užíváte.

Sepsal jsem všechno důležité o těchto autobusech: http://www.radynacestu.cz/426-vyhlidkove-autobusy

Pokud by tam něco chybělo, klidně mě opravte...

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Láďa Brk
29.09.2008 10:03 88.101.243.***
Vyhlídkové autobusy 

Mám tip pokud si Paříž chcete užít, vidět co nejvíc, a přitom máte málo času. Já za dva dny stihnul všechno, co mě zajímalo. S přítelkyní jsme si koupili dvoudenní lístek do vyhlídkového autobusu L ´Open Tour. Zastávky jsou u všech památek, kdekoliv si můžete vystoupit, prohlídnout a zase jiným busem popojet dál. Je to trošku dražší - na dva dny to stálo pro jednoho 32 eur (na jeden den to stojí 29 eur, takže to se moc nevyplatí), ale autobusy jezdily od rána asi od 9.hodin večer do 20.hodin. Pěšky nebo metrem bychom to asi všechno nestihli. Dostanete sluchátka a mapku, výklad v autobusech je v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině a italštině. Jízdenka se dá koupit kdekoliv u řidiče, platí na ty dva dny, ale připravte si to pokud možno přesně. Z vyhlídkové plošiny nahoře se dělají i pěkné fotky.

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu