A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Vyměna peněz - EU

| damik
Ahoj! Muzu mit prosim dotaz (zn. specha- odjizdime v patek odpoledne) na vymenu CZK na Euro? Kde je ted momentalne nejlepsi moznost vymeny? Kde jsou nejmensi poplatky? Dival jsem se na internet a dost se to porad meni jestli banka nebo smenarna...
Pokud mate nejaky momentalni tip nebo zkusenost (jsem v Brne), budu MOC rad za jakoukoliv radu nebo odkaz na internet, kde se dozvim nejakou okamzitou, aktualni radu! Dekuji! :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
damik
07.05.2008 14:28 88.146.38.***
RE: kašli na to  

Jo diky- uz je to vyreseno :)

• Anonym (1)
damik
07.05.2008 12:54 88.146.38.***
RE: kašli na to  

Nejak jsem nepochopil- takze zajit k tem arabum? a to je kde? nejak nevim o co jde.

• Anonym (1)
pepíno2
07.05.2008 11:36 62.245.120.***
kašli na to  

jde o nabídku a poptávku v Brně, mají arabové 25,50 a 25,40. Banky mají nějaký poplatky takže bych šel k nim. Levněji si myslím že to jen tak neseženeš a když vezmu v potaz , že bys sehnal eura za 25 Kč tedy o 50 haléřů levněji tak na 10000 kč uspoříš 8 euro.
8 euro = v Paříži snídaně v hotelu. cca 3ks 0,5 coca coly atd.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
damik
07.05.2008 10:06 88.146.38.***
Vyměna peněz - EU 

Ahoj! Muzu mit prosim dotaz (zn. specha- odjizdime v patek odpoledne) na vymenu CZK na Euro? Kde je ted momentalne nejlepsi moznost vymeny? Kde jsou nejmensi poplatky? Dival jsem se na internet a dost se to porad meni jestli banka nebo smenarna...
Pokud mate nejaky momentalni tip nebo zkusenost (jsem v Brne), budu MOC rad za jakoukoliv radu nebo odkaz na internet, kde se dozvim nejakou okamzitou, aktualni radu! Dekuji! :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu